Zamanım Çok Hiç Geçmiyor Diyenlere Oyunsoft Sitesi

Çoğu zaman eğlenmek için park’a,lünapark’a,atari salonlarına vb. Yerlere giderek eğlenmeğe çalışırız artık bu derdinize son vermek için yeni bir flash oyun sitesini tanıtarak eğlencenizi dışarıda arama derdine son vermeye çalışıcağım. Fark ettiğiniz gibi sitemizin en altındada çeşitli kategorilerinden oyunları bulunuyor oyunsoft‘un.

Siteyle ilgili sizlere diyiceğim en güzel öneri şu kafanız karışık veya hangi oyunu oynuyucağınıza karar veremediyseniz sitenin üst menüsünde bulunan oyun karıştırıcıya tıklayarak rastgele bir oyun karşınıza gelmesini sağlayabilirsiniz her tıkladığınızda yeni bir eğlence gelicektir karşınıza günder girer rahat 5-10 defa tıklarım oyun karıştırıcıya eliniz alıştığınızda tıkladıkça tıklayasınız geliyor :D.

trafik kontrol

Sitede size tavsiye edebiliceğim en güzel oyun hangisi dersenizi hiç tereddütsüz Trafik oyunları olucaktır çünki nedenini hemen açıklayayım Trafik kontrol 1 oyunu var girdiğinizde görürsünüz zaten toplam 10 seriden oluşmakta bir başlarsanız 2güne anca bitirirsiniz zaten ama kaba taslak bir açıklayayım aslında çok basit bazen zor bazende heycanlı bir oyun yapmanız gereken sadece açıklamalardanda okuduğunuz gibi klavye ve fare ile trafik ışıklarını kontrol etmek bukadar basit ama ilerleyen levellerde oyun çok zorlaşıyor hele bide düşünün 10serili lafın kısası zaman geçirmek istiyorsanız tam size göre.

About Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

Check Also

Sitcom'unu Çek, Muhteşem Ödülleri Kazanma Şansını Yakala!

Hürriyet Kampüs’ten bol ödüllü online sitcom yarışması: “2Faces Kısa Sitcom Yarışması” başladı!Hürriyet Kampüs, üniversitelileri yılın …

6 comments

  1. DLE'ymiş bu site, şaşırdım. Farklı alanlarda DLE kullanılması hoşuma gidiyor.

  2. vaybe ne aksiyon oyunları varmış hayran kaldım bide mario oyunları var onlarda güzelmiş 🙂

  3. Trafik kontrol 8 ve 9 oyunları çok hoşuma gitti.Paylaşım için sağol Emre .

  4. Cok Güzel Bİ Site Gercekten Kardeslerime Gonul Rahatlıgıyla Acıp Oynatabiliyorum.

  5. Çok güzel bir site canım sıkıldığı zaman oynadığım 2-3 oyun var güzel site başarılar 🙂

  6. bu güzel oldu sürekli oynarim artık 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: checked