Bitmiyor ki içimdeki Tasarım Aşkı :)..

Yaşım küçük olmasına rağmen, tasarımdan anladığımı söyler büyük webmaster arkadaşlarım. Üzülsem mi, sevinsem mi bilmiyorum aslında. Küçük yaşta olduğum için çoğu engel var, bu doğru! Mesela özel mekanlara, özel sitelere vs. giriş izni verilmiyor. Amacım burda sapıklık yapmak değil, bunu belirteyim de.. Yani demek istediğim, önemli olan yaş değil. Bu yazımda bana hak vereceksiniz, yaptığım işleri görerek tabi.

Size birkaç tasarımımı göstermek istiyorum. İyi mi, yoksa kötü mü.. Buna siz karar vereceksiniz tabi ki

Not: Gerekli dosyaların sunucudan silinmesinden dolayı, resimler kaldırılmıştır

About Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

Check Also

Google Arama Sonuçlarında Yazar Bilgisi

Merhaba arkadaşlar, Wmaracinda bir arkadaşın Bunu yapabilen var mı? sorusuna ilgi çektim. Konusu Google ‘da …

4 comments

  1. yeni kapak resmin hoş olmuş

  2. Arada sırada banada bi ilham geliyo.. kaptırıyorum kendımı tasarıma.. ne hikmetse 2 saat kurcaladıgım şeyden artık sıkılmaya başladığım zaman yeter artık ulann kapatiyorum dediğim an ortaya süper şeyler cıkıyor 🙂 bilmiyorum sizede oluyomuda ben en güzel tasarımları hep son anda keşvederim.. İlhamınız bol olsun dilerimle kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: checked